Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.

Застосування РРО платниками єдиного податку

Платники єдиного податку - фізичні особи другої і третьої груп при здійсненні діяльності на ринках, при продажу товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі, а також платники єдиного податку першої групи не застосовують реєстратори розрахункових операцій.

Тобто РРО не застосовують платники єдиного податку першої групи, а також другої – третьої груп, якщо вони здійснюють діяльність на ринках або продають товари дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі.

Всі інші платники єдиного податку при здійсненні готівкових розрахунків зобов’язані будуть застосовувати РРО.

При цьому, застосування РРО платниками другої та третьої груп розпочинається з:

Платники єдиного податку другої і третьої груп (крім тих, які здійснюють діяльність на ринках, продаж товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі) які з 1 січня 2015 року до 30 червня 2015 року почали застосовувати у власній господарській діяльності РРО, з дати такого застосування до 1 січня 2017 року звільняються від проведення перевірок з питань дотримання порядку застосування таких РРО.

Зазначена норма передбачена Законом України від 28.12.14 №71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» який опубліковано в спецвипуску газети „Голос України” від 31.12.14 №254.

 

Підготовлено інформаційно-комунікаційним

відділом  ДПІ у м. Івано-Франківську

ГУ ДФС в області