Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.

Автоматизація бізнесу

Автоматизація бізнесу

ВКФ "Інтем" поряд з постачанням торгового обладнання здійснює автоматизацію магазинів, кафе, ресторанів, аптек, автомийок тощо. 

Ми пропонуємо ліцезійні програмні продукти Українських розробників. В них враховані всі реалії нашого законодавства, специфіка торгівлі акцизними товарами, використання РРО, подача специфічних звітів.

Разом з хорошим функціоналом, зручністю в користуванні, лекістю освоєння як персоналом так і власниками бізнесу, програмне забезпечення, яке ми пропонуємо має демократичну ціну.

Для прикладу, вартість автоматизації невеличкого магазину (бутіка тощо) може складати:

  • програма - 2000 грн.
  • сканер - 1200 грн.  
  • чековий принтер - 2200 грн.

        Разом 5400 грн.

Пропонуємо Вашій увазі наступні рішення:

 

По питаннях автоматизації торгівлі, виробництва тощо, телефонуйте 050-338-69-91

 

Окрім даних програмних продуктів ми пропонуємо комплекс програмного забезпечення для автоматизації готелів, ресторанів від відомого виробника фіскальної техніки, компанії "Юнісістем". Дані програмні рішення добре зарекомендували себе на ринку України.

До Вашої уваги наступні рішення:

UNISYSTEM Ресторан

Програмний комплекс UNISYSTEM Ресторан призначений для автоматизації підприємств громадського харчування. Здійснює централізований товарний і фінансовий облік, орієнтований на глобальний контроль руху товару і грошових коштів.

 

UNISYSTEM Готель

Програмний комплекс UNISYSTEM Готель призначений для автоматизації готельного бізнесу і здійснює координацію роботи адміністратора, служби бронювання, господарської служби, консьєржа і товарно-фінансового обліку.

 

UNISYSTEM Магазин

Програмний комплекс UNISYSTEM Магазин призначений для автоматизації всіх бізнес-процесів на різних підприємствах торгівлі. Здійснює складської і фінансовий облік, контролює рух товару і грошових коштів.

 

По питаннях автоматизації торгівлі, виробництва тощо, телефонуйте 050-338-69-91