Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.
Фильтр
Виробник
Тип сканера
Інтерфейс Розмірність
 

Сканер Argox AS-8020 CL

Сканер Argox AS-8020 CL
Сканер Argox AS-8020 CL
Виробник Argox
Модель: Argox AS-8020 CL
Наявність: На складі
11,730грн. ($400)

Наявні опції


* Інтерфейс:
Завдяки чіткому і добре помітному променю підсвічування , сканер однаково добре прочитує як стандартні , так і високощільні лінійні штрих -коди ( мінімальний дозвіл штрих - коду може становити 4 mil ) незалежно від їх якості і інтенсивності зовнішнього освітлення. Крім того , AS- 8020CL BT здатний декодувати двомірний стандарт штрих - коду PDF -417 , а також сімейство штрих - кодів стандарту RSS . Дані типи штрих - кодів широко використовуються у сфері логістики , в торгівлі алкогольною продукцією , в охороні здоров'я і скрізь , де необхідно кодування щодо великої кількості інформації при мінімальних витратах на зчитувальне обладнання . Надійне і швидке сканування штрих - кодів забезпечується як програмними , так і апаратними засобами сканера.
Дані від сканера до базової станції передаються по радіоканалу , при цьому максимальна відстань між сканером і базовою станцією досягає 10 метрів. При цьому базова станція сконструйована особливим чином , об'єднуючи в собі функції приймально -передавальної станції і зарядного пристрою для сканера . Базова станція може передавати дані від сканера до ККМ , комп'ютеру або POS - терміналу по будь-якому з популярних інтерфейсів (RS -232 , KBW , USB).
Модель Argox AS - 8020CL BT володіє герметичним корпусом , завдяки чому сканер має високий ступінь захисту від пилу і вологи. Гумова насадка скануючої частини захищає вікно сканера від пошкоджень і подряпин , а також забезпечує міцність сканера при багатократних падіннях на тверду поверхню з висоти до 1,5 метра.
Враховуючи всі вищеперелічені особливості , даний сканер можна рекомендувати для застосування в різних сферах торгівлі : на касовому вузлі невеликих по формату магазинів; в POS -системах як другий сканер для зчитування штрих - кодів з великогабаритних товарів в супер - і гіпермаркетах ; в аптеках і ювелірних магазинах для читання високощільних штрих - кодів ; а також на складах або в логістичних центрах , де потрібно сканувати штрих - коди з громіздких і важких товарів , а також з товарів , розташованих на видаленні від робочого місця касира.
Функціональні характеристики
Система сканування Linear Image
Швидкість сканування 300 скан/сек
Дальність сканування до 200 мм
Умови експлуатації
Температура від 0ºС до +45ºС
Вологість 5%-95%
Інтерфейс
Тип інтерфейсу USB, RS232, KBW ("Розрив клавіатури")
Фізичні характеристики
Габарити (ШхДхВ),мм 44 х75 х 187 мм
Ударостійкість Витримує падіння з висоти 1,5 м

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: