Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.
Фильтр
Виробник Щільність
 

Дизайнерський картон

Дизайнерський картон

Виконуємо порізку дизайнерського паперу та картону по замовленню.

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Картон дизайнерський "ATLANTA"
МАТОВИЙ папір з тисненням для друку візитних карток, запрошень, меню, сертифікатів, дипломів Щільність 230 г/м2 .Упаковка: 20шт. A4 рекомендується для друку на струменевому прин..
1грн.
Картон дизайнерський "BARK"
ДЕКОРАТИВНИЙ папір з тисненням під текстуру кори дерева для друку візитних карток, запрошень, меню, сертифікатів, дипломів Щільність 230 г/м2 .Упаковка: 20шт. A4 рекомендується ..
1грн.
Картон дизайнерський "CANVAS"
ДЕКОРАТИВНИЙ папір з тисненням Canvas (холст) для друку візитних карток, запрошень, меню, сертифікатів, дипломів Щільність 230 г/м2 .Упаковка: 20шт. A4 рекомендується для друку ..
1грн.
Картон дизайнерський "CHECKED"
ДЕКОРАТИВНИЙ папір з тисненням Checked (КЛІТИНКА) для друку візитних карток, запрошень, меню, сертифікатів, дипломів Щільність 230 г/м2 .Упаковка: 20шт. A4 рекомендується д..
1грн.
Картон дизайнерський "CRISTAL"
ДЕКОРАТИВНИЙ папір з тисненням Cristal (ромби) для друку візитних карток, запрошень, меню, сертифікатів, дипломів Щільність 230 г/м2 .Упаковка: 20шт. A4 рекомендується для ..
1грн.
Картон дизайнерський "FLORAL"
ДЕКОРАТИВНИЙ перламутровий папір з тисненням квіткової текстури для друку візитних карток, запрошень, меню, сертифікатів, дипломів Щільність 230 г/м2 .Упаковка: 20шт. A4 ..
1грн.
Картон дизайнерський "ICELAND"
ДЕКОРАТИВНИЙ папір з двостороннім ембосуванням і з перламутровим акцентом Iceland (Исландия) для друку візитних карток, запрошень, меню, сертифікатів, дипломів Щільність 220 г/м2..
1грн.
Картон дизайнерський "LEATHER"
ДЕКОРАТИВНИЙ папір з тисненням під шкіру Leather для друку візитних карток, запрошень, меню, сертифікатів, дипломів Щільність 220 г/м2 .Упаковка: 20шт. A4 рекомендується дл..
1грн.
Картон дизайнерський "LINEN"
ДЕКОРАТИВНИЙ папір з тисненням Linen (льон) для друку візитних карток, запрошень, меню, сертифікатів, дипломів Щільність 230 г/м2 .Упаковка: 20шт. A4 рекомендується для дру..
1грн.
Картон дизайнерський "LINES"
ДЕКОРАТИВНИЙ папір з глібоким тисненням ліній Linen (ЛІНІЯ) для друку візитних карток, запрошень, меню, сертифікатів, дипломів Щільність 230 г/м2 .Упаковка: 20шт. A4 рекомендуєт..
1грн.
Картон дизайнерський "LOVE"
ДЕКОРАТИВНИЙ перламутровий папір з тисненням об'ємних сердець для друку візитних карток, запрошень, меню, сертифікатів, дипломів Щільність 230 г/м2 .Упаковка: 20шт. A4 реко..
1грн.
Картон дизайнерський "MIKA"
ДЕКОРАТИВНИЙ картон з двостороннім тисненням і металевими частинками на лицьовій стороні Mika для друку візитних карток, запрошень, меню, сертифікатів, дипломів Щільність 240 г/м..
1грн.
Картон дизайнерський "MILLENIUM"
ДЕКОРАТИВНИЙ гладкий папір з блискучими частинками, які дають ніжне сяйво для друку візитних карток, запрошень, меню, сертифікатів, дипломів Щільність 220 г/м2 .Упаковка: 20шт. A..
1грн.
Картон дизайнерський "PAPIRUS"
ДЕКОРАТИВНИЙ перламутровий картон з тисненням візерунків Papirus для друку візитних карток, запрошень, меню, сертифікатів, дипломів Щільність 220 г/м2 .Упаковка: 20шт. A4 р..
1грн.
Картон дизайнерський "PEARL"
ДЕКОРАТИВНИЙ перламутровий картон з двостороннім тисненням, що нагадує пухнасті хмаринки з металізованим відтінком. для друку візитних карток, запрошень, меню, сертифікатів, дипло..
1грн.