Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.
Фильтр
Виробник Стрічка, мм
Тип Призначення
К-сть дисплеїв
 

Касовий апарат Екселліо DP-05

Касовий апарат Екселліо DP-05
Виробник Datecs
Модель: Екселліо DP-05
Наявність: На складі
6,600грн.

Наявні опції


* Інтерфейс:


Новинка! Модель Екселліо DP-05 є новим касовим апаратом з вбудованим модемом, компактними розмірами і володіє ергономічним дізайном. Касовий апарат оснащується всіма функціями і має сучасні технічні характеристики, відповідає всім вимогам законодавства, формує контрольну стрічку в електронній формі (КЛЕФ). Екселліо DP -05 призначений для виїзної або стаціонарної торговлі. Має потужний акумулятор і захищену клавіатуру. Компанія виробник-Datecs, Болгарія. Дана компанія поставляє модель в понад 80 країн світу, що безумовно свідчить про високу якість і надійність моделі DP-05. 

Характеристики моделі.

 

Дана модель розроблялася спеціально у відповідності до вимог податкового законодавства України і тому Екселліо DP-05 володіє всім набором функцій і технічних характерістік. Касовий апарат має вбудований GSM / GPRS модем для передачі звітної інформації та формує контрольну стрічку в електронній формі (КЛЕФ). Модель виготовлена ​​із застосуванням передових технологій, що безумовно забезпечує загальну високу якість. Крім цього слід звернути увагу на компактні розміри і потужний вбудований акумулятор, саме це дозволяє використовувати касовий при торгівлі на ринках або при виїзній торгівлі з автомобіля.

Технічні особливості моделі:

Принтер. В якості друкувального пристрою використовується високоякісний, надійний серійний принтер CITIZEN MLT-289. Данний принтер забезпечує високу якість друку (203dpi) і дозволяє друкувати не тільки текстову інформацію у чеку, але і графічну - логотип підприємства і штрих код. Саме застосування даного пристрою дозволяє друкувати чек навіть в екстремальних умовах. Заміна касової стрічки здійснюється за лічені секунди завдяки наявності системи EasyLoad. 

Дисплей. Для відображення інформації виробник встановив в Екселліо DP-05 графічний LCD дісплей. На дисплеї інформація відображається в зрозумілому та доступному вгляді. Яскраве підсвічування забезпечує отримання інформації касиром навіть у темряві або при недостатньому освітленні.

Клавіатура. Спеціальна для використання касового апарату в тяжких умовах роботи, виробник встановив на Екселліо DP-05 пилозахищену клавіатуру. При цьому мається функціональне розділення клавіш різними кольорами для зменшення помилок введення.

Модем і КЛЕФ. Реєстратор оснащується вбудованим GSM / GPRS модемом для передачі даних, в автоматичному режимі проводиться передача за чековою інформацією та звітної інформаціі. Крім цього формується контрольна стрічка в електронній формі з використанням SD-карти.

Підключення зовнішніх пристроїв. Ви можете підключити до РРО сканер штрих коду, платіжний термінал або ваги через універсальний порт RS-232 / USB. Основною технічною особливістю даного реєстратора є опціональна можливість використовувати вбудований сканер штрих коду. Саме цей факт дозволяє оперативно програмувати й обробляти штрих коди різного призначення.

Екселліо (Екселліо) DP-05 може використовуватися в самих різних сферах торгівлі та надання послуг, де є необхідність друку фіскальних чеков. Аппарат дозволяє використовувати стандартні штрих коди, у тому числі й вагові штрихкоди. Високій рівень функціональних особливостей забезпечуються сучасною елементною базою відомих виробників. Більш докладні характеристики представлені в таблиці нижче.

 
Параметр  Значення
Кількість товарів  100 000 
Символів в назві  до 31 символу 
Принтер  термо, Citizen MLT-289 
Касова стрічка  57мм термо 
Швидкість друку  90 мм / сек 
Акумулятор  Li-Ion, 9B2000мА 
Інтерфейс універсальний RS-232 / USB 
Клавіатура 29 клавіш 
Робочі температури  10С ..... + 40С 
Розміри, мм 190х85х65 
Маса, кг  0,5 

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: