Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.
Фильтр
Автообрізка
Виробник
Стрічка, мм
 

Фіскальний реєстратор Екселліо FP-700

Фіскальний реєстратор Екселліо FP-700
Виробник Datecs
Модель: Екселліо FP-700
Наявність: На складі
16,129грн. ($550)

Компанія Datecs презентувала на Україні одностанційний фіскальний реєстратор Екселліо FP-700 з покращеними користувацькими характеристиками. Модель Екселліо FP-700 призначена для використання в торгових точках з великою прохідністю і забезпечує якісну і надійну роботу протягом всього циклу експлуатації.

Провідний світовий виробник торгового фіскального обладнання Datecs, Болгарія представила на Український ринок фіскального устаткування абсолютно новий одностанційний фіскальний принтер Екселліо FP-700. Модель являє собою поєднання самих передових технологічних і конструктивних решеній. Крім цього виробництво моделі Екселлио FP-700 сертифіковано по найсерйознішим міжнародним вимогам якості. Завдяки цим факторам модель FP-700 отримала оптимальне поєднання вартості, якості та функціональності.

Модель реєстратора Екселліо FP-700 відповідає вимогам українського законодавства у сфері передачі звітної інформації в органи Міністерства доходів і зборів.Також модель дозволяє формувати контрольну стрічку в електронній формі (КСЕФ) .При розробці моделі враховувалися всі останні тенденції ринку фіскального устаткування і тому модель FP-700 поєднує в собі найостанніші досягнення організації торговлі. Особливу увагу слід звернути на можливість друку фіскальних чеків і різної звітної інформації як на касовій стрічці шириною 57мм (використовується в основному в оптовій і роздрібній торгівлі), так і на касовій стрічці шириною 80мм (використовується в основному в ресторанному бізнесі) .Таким чином реєстратор однаково успішно можна експлуатувати як в автоматизації торгівлі, так і в системах автоматизації сфери громадського харчування. Розглянемо нижче основні конструктивні особливості даного принтера фіскальних чеків.

 

 • Зовнішній вигляд і конструкція. Фіскальний реєстратор реалізований в невеликому корпусі, на якому розташовані клавіші для автономної роботи та індікатор. Корпус виготовлений з якісної пластмаси і має сучасний дизайн і компактні розміри.
 •  
 • Виведення інформації. Для відображення інформації про покупку для клієнта передбачених зовнішній індікатор. А для відображення службової інформації на корпусі розташований індикатор з подсвіткою. При цьому при виникненні помилки в роботі реєстратора Екселліо FP-700 індикатор починає підсвічуватися червоним кольором, значно привертаючи увагу опреатора;
 •  
 • Принтер. Модель передбачається використовувати в торговельних підприємствах в яких є необхідність друку великої кількості касових чеків і звітів. Тому застосований високоякісний швидкісний термопринтер з автоматичною обрізкою чека має великий ресурс роботи. Прінтер дозволяє використовувати як касову стрічку шириною 57мм, так і касову стрічку шириною 80мм;
 •  
 • Предача даних і КСЕФ. Реєстратор Екселліо FP-700 повністю відповідає вимогам законодавства і передає контрольно звітну інформацію по провідному каналу зв'язку (з використанням Ethernet) і формує контрольну стрічку в електронній формі. Прі цьому ємність носія даної інформації може бути розширена до 32Гб.
 •  
 • Інтерфейси підключення до ПК. Ви можете підключати реєстратор до облікової системи використовуючи два інтерфейси RS-232 і USB.
 •  
 • Система "Easy-Load". Дана система дозволяє змінювати касову стрічку за лічені секунди. Завдяки даній системі заміна касової стрічки на торговельному підприємстві не призводить до збільшення черги а відповідно призводить до поліпшення якості обслуговування покупців.

 

           Технічні характеристики:

 • Параметр Значення
  Тип реєстратора одностанційний з КСЕФ
  Друкувальний пристрій термопринтер
  Індикатори

  клієнта-виносний

  службовий-вбудований

  Швидкість друку до 200мм / сек
  Ширина друку 57мм / 80мм
  Автоматичне відділення чека є
  Інтерфейси RS232 / USB
  Передача даних Ethernet
  Кількість товарів до 20000
  Носій КСЕФ до 32Гб
  Розміри 150х185х130
   

 

Принтер Екселліо FP-700 має можливість роботи в практично будь-якій сфері. Однаково успішно FP-700 можна використовувати як у супермаркеті, так і ресторані або кафе.

 • Сфери застосування:
 •  
 1. - гіпермаркети / супермаркети / мінімаркети;
 • - аптеки та аптечні мережі;
 • - сфера обслуговування та послуг;
 • - приймання платежів;
 • та ін.

 

Вже зараз виможете придбати Екселліо FP-700 в нашій компаніі. Модель інтегрується в різні системи автоматизації та володіє відмінними експлуатаційними характеристиками.

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: