Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.
Фильтр
Автообрізка
Виробник
Стрічка, мм
 

Фіскальний реєстратор Екселліо FP-2000

Фіскальний реєстратор Екселліо FP-2000
Виробник Datecs
Модель: Екселліо FP-2000
Наявність: На складі
17,595грн. ($600)

Фіскальний реєстратор «Екселліо FP-2000» - це найбільш потужний реєстратор у всій лінійці фіскальних принтерів «Екселліо», який побудований на базі CBM - 2000 японського бренду CITIZEN. Він друкує чеки і щоденні звіти на рулоні паперу з різною шириною від 58 мм до 78 мм і оснащений надійними механічними вузлами. Друкувальний пристрій має низький рівень шуму, потужні двигуни і високу швидкість друку - 220 мм / сек, що дозволяє швидко і якісно обслуговувати покупців супермаркетів, гіпермаркетів, Cash & Carry, ресторанів, готелів, аптек, Fast Food.

Металева конструкція і дизайн апарату розроблені таким чином, щоб мінімізувати вплив навколишнього середовища, тому підвищилася надійність і довговічність реєстратора. В середину апарату вбудований блок живлення і модем, при цьому він займає невелику площу, що дозволяє заощадити простір на робочому місці касира. Технологія «чек вперед» дозволяє оператору швидко і зручно переглянути надрукований чек.

«Екселліо FP-2000» є спільним продуктом всесвітньо відомої японської фірми Citizen і лідера з виробництва фіскальної техніки болгарської компанії «Datecs», що гарантує високу якість механізмів принтера і максимальну функціональність.

Виробництво фіскального реєстратора «Екселліо FP-2000» сертифіковано відповідно до стандарту ISO 9001: 2000, що гарантує контроль за всіма етапами цього процесу та належну якість продукції. Виріб внесено до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій України.

Він сумісний з більшістю європейських і світових систем податкового законодавства і застосовується в десятках країн світу. Також повною мірою реалізовані вимоги оновленого фіскального законодавства України, в тому числі і контрольна стрічка в електронній формі (КСЕФ). Фіскальний реєстратор «Екселліо FP-2000» є унікальним пристроєм, створеним з урахуванням всіх особливостей експлуатаційної практики.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Механізм друку

Механізм друку від японської компанії Citezen спеціально розроблений для тривалої роботи при великих навантаженнях. Висока швидкість друку (220 мм / с) збільшує швидкість просування черги в години пік і   сприяє поліпшенню обслуговування покупців.

Система "Easy-load"

Система швидкої заміни чекової стрічки - дозволяє замінювати стрічку за лічені секунди, і не вимагає спеціальної підготовки касирів. Зводити до мінімуму появу нештатних ситуацій пов'язаних із заміною стрічки.

Металевий каркас

Металевий каркас забезпечує довгострокову, надійну роботу всіх вузлів і агрегатів, як і механізм друку так і різака паперу, крім того захищає корпус від дефектів.

Вбудований блок живлення

Завдяки тому, що блок живлення   вбудований в середину апарата, відсутня ймовірність його пошкодження і виходу з ладу реєстратора.

Технологія «чек вперед»

Технологія «чек вперед» не тільки збільшує надійність і довговічність, але й дозволять оператору швидко і зручно перевірити надрукований чек.

Сумісність протоколів

Завдяки уніфікованості протоколів обміну даними реєстратор повністю сумісний з програмним забезпеченням, створеним для попередніх моделей реєстраторів ТМ «Екселліо», що дозволяє швидко інтегрувати його в існуючу систему.

КСЕФ

У реєстраторі повністю враховані вимоги по КСЕФ. Копії чеків і звітів зберігаються в пам'яті реєстратора і при необхідності можуть бути повторно роздруковані. За бажанням клієнта може бути встановлений носій   КСЕФ ємністю від 2 ГБ (за замовчуванням) до 32 ГБ.

Передача даних

Підключення до локальної мережі підприємства і   передача даних до ДПС виконується за допомогою дротового зв'язку (за технологією Ethernet).

Інтерфейси

Для підключення реєстратора до ПК можна використовувати інтерфейси USB і RS-232. Це робить реєстратор гнучким у застосуванні і невибагливим до оснащення інших елементів системи.

Підключення периферії

Реєстратор підтримує роботу з грошовими ящиками і індикатором покупця.

Функції пристрою управляються за допомогою кнопок, розташованих   на його передній частині, а також команд. Поруч з кнопкою «FEED» знаходяться індикатори, які сигналізують оператора про роботу реєстратора.

Принтер має автоматичний різак паперу.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Параметри

Значення

Метод друку

Прямий термодрук

Максимальна ширина друку

72мм

Роздільна здатність

203dpi х 203dpi

Швидкість друку

220мм / с

Папір

Ширина -58-80мм 
  діаметр рулону - 102 мм 
  товщина паперу - 65-85 мкм

Різак паперу

Автоматичний

Напрацювання на відмову

Термодрукуючий елемент - 150км; 
  автоматичного різака - 2 млн. циклів

Підтримка штрих-кодів

EAN13, EAN8, Code128, ITF

Формат логотипу

ч / б, 576х96

Живлення

Вх .: 220В, 50Гц

Інтерфейси

RS232 (швидкість до 115200 bps)

USB (v. 1.1 slave)

Ethernet

Фіскальна пам'ять

4352 звітів

Кількість товарів (послуг)

до 20000

Носій КСЕФ

до 32Гб

Робочі кліматичні умови

+ 5С ... + 40С; відносна вологість до 85%

(Без утворення конденсату)

Умови зберігання

20С ... + 60С;   відносна вологість до 90%

(Без утворення конденсату)

Габарити, мм

147х207х147

 

 

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: