Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.

Автоматичний детектор валют Magner 9930A

Автоматичний детектор валют Magner 9930A
Модель: Magner 9930A
Наявність: На складі
2,580грн.

Автоматичний детектор Magner 9930A призначений для визначення справжності банкнот доларів США всіх років випуску, євро усіх років випуску і російських рублів, починаючи з 1997 року випуску та  гривень.

 

Особливості: 

здійснення перевірки банкнот по максимальній кількості захисних ознак; 
одна з головних особливостей - здатність перевіряти справжність доларів США не тільки випуску 1988 року і пізніше, але і доларів США емісій до 1988 року. 

Детектор компактний і простий в експлуатації. При включенні Magner 9930A виробляє самотестування, і через 2 секунди він готовий до роботи. 

 

Функціональні можливості:
 

  • можливість вибору валюти (долар США, євро, гривна, рубль РФ); 
  • можливість додаткової закладки в пам'ять образів до 10 різних валют, зберігаючи при цьому високу швидкість і надійність перевірки; 
  • відсіювання всіх видів фальшивих банкнот, в тому числі підробки класу "супердоларів", включаючи новітні зразка 2003 р.; 
  • можливість безперешкодного доступу до тракту; 
  • можливість комплектації автомобільним адаптером.

Під час роботи детектора на РК-дисплеї відображається вибраний тип валюти, сума перевірених банкнот даної валюти, результат детекції або код помилки детекції, також користувач може в будь-який момент роботи переглянути дані про кількість і номіналах перевірених банкнот.

Для такого високого рівня детекції в Magner 9930A передбачена група датчиків, що знімають повну інформацію з банкноти:

Детектор має чотири магнітних головки, що дозволяє зчитувати повну магнітну карту банкноти;

  • Група з шести оптичних інфрачервоних каналів дозволяє точно перевірити інфрачервоні мітки, водяні знаки, розміри, оптичну щільність і матеріал використаного при виробництві банкноти паперу;
  • Датчик спектрального аналізу дозволяє перевіряти оригінальність використаних на банкноті фарб.

Детектор Magner 9930A не потребує складного технічного обслуговування. Для простоти обслуговування кришка приладу відкидається, відкриваючи при цьому вільний доступ до тракту. Тому датчики при необхідності можна очистити від пилу та інших забруднень, не привертаючи до цього технічний персонал.

Детектор Magner 9930A укомплектований адаптером змінного струму, спеціальною щіткою і приєднуваним лотком для збору перевірених банкнот.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: