Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.

Автоматичний детектор валют DORS 200

Автоматичний детектор валют DORS 200
Автоматичний детектор валют DORS 200
Виробник DORS Industries LTD
Модель: DORS 200
Наявність: На складі
5,416грн. ($190)

Автоматичний детектор DORS 200 призначений для визначення достовірності банкнот доларів США всіх номіналів, починаючи з випуску 1988. DORS 200 має сучасний ергономічний дизайн і компактні розміри. Володіє високою швидкістю перевірки, надійною детекцією і великим ресурсом. Простий і зручний в експлуатації.

Функціональні можливості:  

 • Швидкість перевірки - 75 банкнот в хвилину.
 • Завдяки двом режимам роботи - основному і допоміжному, детектор DORS 200 зручний при роботі в обмеженому просторі. 
  В основному режимі роботи справжня банкнота направляється детектором вперед через щілину для виведення банкнот і на дисплеї відображається її номінал. Сумнівна банкнота повертається в приймальний лоток і на дисплей видається повідомлення про помилку детекції та її код. За бажанням користувача повідомлення про помилку може супроводжуватися звуковим сигналом. 
  У допоміжному режимі, зручному при роботі в обмеженому просторі, всі банкноти повертаються в приймальний лоток. При визначенні сумнівної банкноти на дисплей видається повідомлення про помилку детекції, завжди супроводжується звуковим сигналом.
 • Перевагою детектора DORS 200 є можливість безперешкодного доступу до тракту приладу завдяки відкиданню верхньої кришки на засувках.
 • DORS 200 має режим енергозбереження (автовимкнення через заданий час), мультимовне меню, можливість інверсного відображення інформації (світлий текст на темному фоні), відключаємо за бажанням звукове підтвердження інформаційних повідомлень і натискань на клавіші.
 • Є можливість підключення детектора до комп'ютера для роботи з програмою каси перерахунку (опційно) і для оновлення програмного забезпечення детектора при виході нових емісій банкнот доларів США.
 • Можливе живлення DORS 200 від автомобільного адаптера. Універсальний автомобільний адаптер для детекторів DORS поставляється опційно.

Відображення інформації:

На дисплеї DORS 200 відображається номінал останньої перевіреної справжньої банкноти, а також загальна сума і кількість всіх банкнот, перевірених в поточному сеансі роботи.

У будь-який момент одним натисканням на кнопку VALUE на дисплей можна вивести зведений звіт про кількість і суму перевірених банкнот кожного номіналу. Якщо банкнота була визнана детектором сумнівною - на дисплеї відображається повідомлення про помилку детекції із зазначенням параметра невідповідності.

Оснащення:  

 • DORS 200 оснащений графічним рідкокристалічним дисплеєм з підсвічуванням і сенсорною панеллю управління.
 • Детектор має магнітний датчик, що складається з трьох магнітних головок, що зчитує повну магнітну карту банкноти.
 • Оптичні датчики, що працюють в ІЧ-діапазоні спектра, контролюють збіг оптичного образу лицьового і зворотного боку банкноти, оптичну щільність паперу, ІЧ-карту банкноти - унікальний малюнок, виконаний ІЧ-метамерними фарбами.
 • Оптико-механічний датчик розміру фіксує довжину банкноти.
 • Відмінною особливістю детектора DORS 200 є застосування датчика спектрального аналізу, що дозволяє перевіряти в різних діапазонах довжин хвиль оптичні властивості фарби, використаної при друку банкноти. Ця технічна розробка є унікальною і виключає помилки при визначенні достовірності банкнот навіть класу супердоларів.
 • Ухвалення рішення про достовірність банкноти та визначення її номіналу виробляються на основі інтегральної оцінки показників всіх датчиків.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: