Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.

Інфрачервоний детектор валют DORS 1300

Інфрачервоний детектор валют DORS 1300
Виробник DORS Industries LTD
Модель: DORS 1300
Наявність: На складі
9,977грн. ($350)

Універсальний детектор DORS 1300 призначений для комплексного візуального контролю достовірності банкнот різних валют, цінних паперів та іншої захищеної поліграфічної продукції. 

Зважаючи на виняткову простоту у використанні DORS 1300 може встановлюватися на робочому місці касира, як у кредитній організації, так і в роздрібній торгівлі. Будь-який режим контролю може бути активований одним натисканням відповідної клавіші на передній панелі. При цьому високу якість візуалізації елементів захисту, широкі функціональні та комутаційні можливості дозволяють використовувати DORS 1300 у роботі професійних експертів різної спеціалізації. 

При використанні в кредитній організації: детектор DORS 1300 укомплектований оптичною лупою з 10-ти кратним збільшенням DORS 10 або телевізійною лупою DORS 1010 (DORS 1020) повністю відповідає вимогам Банку Росії (Положення № 318-П від 24.04.2008) з оснащення робочого місця касового працівника технічними засобами контролю справжності грошових знаків.

 

Особливості: 

· DORS 1300 оснащений широкоформатним кольоровим РК монітором з діагоналлю 7 "(18 см) з покриттям антивідблиску. Монітор - поворотний в двох площинах. Це конструктивне рішення є інноваційним і унікальним як для російського, так і для міжнародного ринків приладів даного класу. Прилад можна встановити збоку на дальньому краю робочого столу повернувши монітор під комфортним для користувача кутом.

· У верхній частині приладу над предметним столом встановлено дві ІЧ-відеокамери. Перша відеокамера відображає повний ІЧ-образ банкноти на моніторі приладу в натуральну величину (із збільшенням 1х), що зручно при експрес-контролі різнономінальной готівки. Друга відеокамера відображає фрагмент ІЧ-образу банкноти на моніторі приладу із збільшенням 3х, дозволяючи детально розглянути спосіб і якість друку в зоні переходу від ІЧ-видимої до ІЧ-невидимої частини малюнка, що повністю виключає можливість пропустити підроблену банкноту з високоякісною імітацією ІК захисту . Перехід від збільшення 1х до збільшення 3х здійснюється одним натисканням на відповідну кнопку на предметному столі приладу.

· Велике просвітне поле з вимірювальними лінійками, розташоване на предметному столі приладу, дозволяє комфортно виконувати контроль на просвіт банкнот будь-яких валют. 
· Прилад зручний для контролю справжності документів, цінних паперів і захищених бланків суворого обліку формату А4. Завдяки спеціальній щілини в задній стінці корпусу, контроль здійснюється по всій площі досліджуваного документа.

· У приладі є можливість контролю елементів захисту з кольорозмінними ефектами в режимі чергування підсвічування від двох світлодіодних джерел верхнього білого світла, що мають різний кут падіння. Даний режим є інноваційним серед приладів даного класу. 
· Освоїти роботу з приладом DORS 1300 легко можна навіть без читання Керівництва з експлуатації - на верхній поверхні приладу нанесена ілюстрована коротка інструкція російською мовою, яка пояснює в простій формі як включити потрібний режим контролю і користуватися вбудованим меню приладу. Інтерфейс меню - російськомовний. На моніторі з'являються інформаційні повідомлення (підказки), що вказують який режим контролю використовується в поточний момент. 
· Будь-який режим контролю активується одним натисканням на відповідну кнопку на передній панелі.

· Передбачена можливість збереження налаштувань користувача яскравості і контрастності зображення на моніторі окремо для кожної вбудованої ІЧ-відеокамери і для кожного відеовходу. Налаштування зберігаються в незалежній пам'яті приладу. 

· При періодично-короткочасному використанні, користувач може активувати функцію автоматичного переходу приладу в сплячий режим через заданий час (3 хвилини і більше), при цьому включення приладу буде відбуватися після натискання будь-якої кнопки. 

Функціональні можливості:


· Детектор DORS 1300 дозволяє проводити 8 видів контролю. 
· При комплектації опциональнимі виносними приладами DORS 10 / DORS 1010 / DORS 1020 і DORS 15, детектор DORS 1300 дозволяє проводити до 12 видів контролю. 
· Важливою особливістю приладу є можливість проведення одночасно без перемикання режимів: 
- Інфрачервономго та ультрафіолетового контролю, 
- Інфрачервоного контролю та Контролю в минаючому білому світлі, 
- Інфрачервоного контролю та Контролю у відбитому білому світі.

· На задній панелі DORS 1300 розташовані наступні роз'єми: 
- Два роз'єми для підключення DORS 10 і DORS 15, 
- Два відеовходу для підключення DORS 1010 і DORS 1020, 
- Відеовхід для підключення зовнішнього відеоджерела (стандарт PAL, роз'єм RCA), 
- Відеовихід для підключення зовнішнього монітора (стандарт PAL, роз'єм RCA).

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: