Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.
Фильтр
Виробник
 

Лічильник банкнот Magner 100 Digital

Лічильник банкнот Magner 100 Digital
Виробник Magner (Японія)
Модель: Magner 100 Digital
Наявність: На складі
62,714грн. ($2,200)

Magner 100 Digital дозволяє провести перевірку банкнот лічильником. Включає зняття повного інфрачервоного образу банкноти з високою роздільною здатністю (40 точок на дюйм), сканування магнітних міток, перевірку відсутності загального фону люмінесцирування і свічення окремих міток і волокон   в ультрафіолетовому  світлі, перевірку розміру і оптичної щільності банкноти. Розміщення магнітних датчиків  повністю адаптовано для роботи з російськими рублями. Також таке розташування сенсорів повністю охоплює магнітні мітки доларів США та євро. Включення функції детекції для будь якої валюти (українська гривня, російські рублі, долари США і євро) здійснюється натисненням однієї клавіші.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

  • Висока швидкість підрахунку
  • Мультивалютність. Детекція та визначення номіналу основних валют: українська гривня, російські рублі, долари США та євро.
  • Повноцінна перевірка достовірності за ІК, УФ і магнітним ознаками захисту.
  • Формування пачки по заданій кількості банкнот, а також на задану користувачем суму.
  • Наскрізний перерахунок змішаної пачки. Можливість перерахунку банкнот однієї валюти будь-якого номіналу, орієнтації, емісії з визначенням їх справжності та із звітом про загальну суму по номіналах і про кількість банкнот.
  • Відображення на екрані всіх вироблюваних дій лічильника, в тому числі даних про вибрану валюту, режим сортування, кількість і суму порахованих банкнот, кількості банкнот в кишені відбракування, заданому розмірі пачки; включенні детекції.
  • Наявність функції «Головна СУМА»: лічильник акумулює дані по всіх збереженим пересчетам і виводить на екран (або принтер) деталізовану інформацію по кожному номіналу, а так само підсумкові кількість і суму банкнот. Функція «Головна СУМА» дозволяє вести статистику по основних валютах.
  • Легкий доступ до тракту. Застряглі банкноти легко витягуються з тракту лічильника.
  • Перехід лічильника в енергозберігаючий режим протягом часу, встановленого користувачем (від 1 до 30 хвилин), при необхідності даний режим можна відключити.
Індикація
Індикація Дисплей: графічний РК-дисплей 3,1" роздільна здатність 192х128 пікс.
Живлення
Потужність споживання, Вт не більше 140 Вт
Фізичні характеристики
Габарити (ШхДхВ),мм 296×325×280

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: