Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.

Про нас

Виробничо-комерційна фірма "Інтем" працює на ринку України з 1996 року. Ми пропонуємо широкий асортимент торгівельного та банківського обладнання, а саме касових апаратів, фіскальних реєстраторів, електронних ваг, POS-терміналів, принтерів етикеток, сканерів штрихкодів.

Обладнання та програмне забезпечення для касового обліку в барах, ресторанах та готелях та ін.

Завжди до Ваших послуг один з найбільших сервісних центрів Івано-Франківської області по технічному обслуговуванню контрольно-касової техніки, вагової техніки, POS-терміналів, принтерів, лічильників банкнот, торгівельного обладнання.

Ми здійснюємо:

  • гарантійний та післягарантійний ремонт обладнання
  • сервісне обслуговування та підтримка обладнання
  • підтримку партнерів та кінцевих споживачів
  • поставку запасних частин та комплектуючих.

ВКФ "Інтем" є авторизованим регіональним сервісним центром таких компаній: ТОВ "Юнісістем", Завод ваг "Аксіс-Україна", ТзОВ "Гера", Торговий дім "Система", Державне НВП "Електронмаш", ТзОВ "Ікс-Маркет", ТзОВ "Телекарт-прилад", ТОВ "НВП "Промприлад", ТзОВ "НВП "Техноваги", ТзОВ "Кіровоградський завод вагодозуючого обладнання", ТОВ "Екселліо", ПАО "Резонанс", НВП "Троян".

Також Ви можете знайти у нас в наявності та під замовлення, дизайнерський папір – будь- якого кольору і розміру (порізка під замовлення) для  візиток, листівок, плакатів, художніх робіт тощо, рулонний газетний та офсетний папір будь-якої ширини (макс. 840 мм.), стрічки та етикетстрічки для будь-яких принтерів і касових апаратів, етикетстрічки для етикетпістолетів, ксероксний папір та широкий асортимент канцтоварів.